T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Hızlı Erişim

Bulunduğunuz Yer: Kaymakamlık  >>   Makam  >>   Kaymakam

 
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.Kaymakam Fatih KAŞIKCI

1986 yılında Konya ilinde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Konya'da tamamladı. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi iktisat bölümünden başarıyla mezun oldu. Üniversite öğrenimi sırasında yabancı dilini geliştirmek üzere 3 ay süreyle ABD'de bulundu. 2009 yılında Başbakanlıkta Uzman Yardımcısı olarak memuriyet hayatına başladı ve aynı yıl içinde geçici görevle Kamu Görevlileri Etik Kurulunda Raportör olarak görev aldı. 2010 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakamlık sınavını birinci olarak kazanarak Mülki İdare Amirliğine intisap etti.

Valilik stajını Yozgat Valiliğinde, refiklik stajını Konya Meram ilçesinde, teftiş stajını Muğla Dalaman ve Ortaca ilçelerinde tamamladı. Aksaray Sarıyahşı Kaymakam Vekilliği görevine müteakiben İçişleri Bakanlığı tarafından yabancı dilini geliştirmek ve İngiliz devlet teşkilatı üzerine araştırmalarda bulunmak üzere bir yıl süreyle İngiltere'de görevlendirildi. Konsolosluk stajını Londra Başkonsolosluğunda tamamladı.

Aksaray Güzelyurt, Bartın Ulus ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevini yürüttü. Ankara'da altı aylık Kaymakamlık kursunu tamamladıktan sonra 02.09.2014 tarih ve 2014/1032 sayılı müşterek kararname ile Ayrancı Kaymakamı olarak atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.


T.C. Ayrancı Kaymakamlığı
Hükümet Konağı kat:2 P.K.:70500 Tel: (+90) 338 4112269 Fax: (+90) 338 4112290 www.ayranci.gov.tr