T.C. Ýçiþleri Bakanlýðý e-icisleri projesi Bilgi Edinme Ýnsan Haklarý Baþvuru Formu e-mevzuat bilgi sistemi TC Kimlik no sorgulama Resmi Gazete

 

 


Hızlı Erişim

Bulunduğunuz Yer: Haberler

 ÜÇHARMAN KÖYÜ ZİYARETİ
 

 

 Bu içeriği yazdırmak için tıklayın...  Yazı tipini küçültmek için tıklayın.  Yazı tipini büyütmek için tıklayın.

Köy ziyaretlerine Osmanlı Devleti zamanında Sancaklık- Nahiyelik yapmış, doğal taş obruğu ve peyniri ile Türkiye’de tanınan tarihi Üçharman ( Divle ) köyü ile devam edildi. 07/02/2013 Perşembe Günü Kaymakamımız Sayın Erkan İsa ERAT tüm daire müdürleri Üçharman Köyünde incelemelerde bulundu vatandaşlarla bir araya geldi.

Köyde yaşlı ve hastalar ziyaret edildi. Muhtarlık ve Camide yapılan incelemelerden sonra kalabalık bir vatandaş grubu ile toplantı yapıldı. Üçharman’lı vatandaşlar tarafından dile getirilen çeşitli meselelerin çözüm yolları belirlendi.

Kaymakamımız “ Üçharman (Divle) Osmanlı Devleti zamanından günümüze önemli bir yere sahiptir, Tarihi Mağaraları, Divle Obruk Peyniri ve özel konumu itibariyle güzel köylerimizdendir. Sürekli gelişen ve değişen anlayışlarla Ülkemizde yönetim anlayışı ve  Kamu Yönetimi alanında da değişikler olmuştur. Bizlerin kamu yönetim anlayışı vatandaş eksenlidir. Biz yöneticiler sizlerin aleyhinde olacak kararlara hiçbir zaman imza atmayız. Biz sizler için varız” dedi.
İlçe Jandarma Bölük Komutanı Muhammet Ali AKTAŞ’ TA vatandaşları pazarlamacı ve yardım toplama amacı ile gelenlere karşı uyardı.  

Vatandaşlar ziyaretten duydukları  memnuniyeti dile getirdiler Kaymakamımız Erkan İsa ERAT’A ve daire müdürlerine teşekkür ettiler.

/99/ucharmanı1  /99/ucharmanı2  /99/ucharmanı3  /99/ucharmanı5  /99/ucharmanı6  /99/ucharmanı7  /99/ucharmanı8  /99/ucharmann4  


Bu içerik toplam 206.724 kez gösterildi, Site toplam 379.147 kez gösterildi, sayfalarımızı şu an 35 kişi geziyor.

0 338 4112269 - 0338 4112290(fax) www.ayranci.gov.tr